HAKKIMIZDA

Yenilikçi Çözümlerle İşletmenize Değer Katıyoruz

Misyonumuz

Yenilikçi ve işletmelere değer katan çözümler geliştirerek, müşterilerimizin rekabet gücünü artırmayı amaç ediniyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye'nin ve bölgenin lider yazılım çözümleri sağlayıcısı olarak, müşterilerimizle uzun vadeli ve kazan-kazan ilişkileri kurmayı hedefliyoruz.

HAKKIMIZDA

10 yılı aşkın tecrübemizle her sektörden işletmenin ihtiyacına uygun çözümler üretiyor, uzman ve sertifikalı ekibimizle en karmaşık problemleri bile çözüme kavuşturuyoruz. Softexpert, CAS CRM, DİA, KUIKA ve SMARTEWE gibi lider yazılımların gücüyle size en iyi çözümü sunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini ön planda tutarak onlara özel çözümler geliştiriyor ve her adımda onlarla yakın iş birliği yapıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştiriyor, yeni teknolojileri takip ediyor ve yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Türkiye'nin en büyük Softexpert Gold Partner'ıyız ve yüzlerce işletmeye özel çözümler üreterek onların başarısına katkıda bulunduk. Müşterilerimizden aldığımız yüksek referanslar, işimize olan bağlılığımızın ve çözümlerimizin başarısının göstergesidir. Türkiye'de başladığımız yolculuğumuza bugün 16 ülkede devam ediyoruz ve Softexpert, CAS CRM, DİA, KUIKA ve SMARTEWE gibi lider yazılımların gücüyle yurt dışındaki işletmelere de değer yaratmaya devam ediyoruz.

Hedefiniz işletmenizi geliştirmek, dijital dönüşümünüzü tamamlamak ve rekabet gücünüzü artırmaksa, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Dijital dönüşümünüzün her parçasını özenle planlıyoruz.

2010
KURULUŞ
2000
MUTLU MÜŞTERİ
190
TAMAMLANAN PROJE
2
HİZMET
21
İSTİHDAM
750
ÜRÜN